KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17112106
nr 1711 2106
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Etsning, Kroppar / Zebror. Signerad, numrerad 121/320, daterad -07. Bildmått: 27x24 cm, yttermått inklusive ram: 42x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:04:27
18/6 23:50:30
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl